Menüü

16. aprill 2019: Projekti käima lükanud esimene koosolek TalTech-is

14. oktoober 2019

Projekti elluviimisse panustavad tippspetsialistid teadusasutustest Eestist, Venemaalt ja Soomest – Tallinna Tehnikaülikool (TalTech), Venemaa Teaduste Akadeemia Uuringute ja Ökoloogilise Kaitse Keskus Peterburis (SRCES RAS), Venemaa Teaduste Akadeemia Zooloogia Instituut (ZIN RAS) ja kaasatud partnerina Soome Keskkonnainstituut (SYKE). Projekti uurimispiirkonnaks on Soome lahe idaosa (Eestis – alates Kunda lahest). Tulemuste peamisteks lõppkasutajateks on riik (Keskkonnaministeerium, Maaeluministeerium), eraettevõtted (nt reovee- ja prügilate käitlejad, sadamate operaatorid, turismiga tegelevad ettevõtjad jne) ja kohalikud omavalitsused (kes vastutavad keskkonnapoliitika rakendamise eest kohalikul tasandil). Laiemale avalikkusele tutvustatakse probleemi ja projekti tulemusi erinevatel avalikel üritustel ja seminaridel.